Ewelina Skrodzka

mgr kosmetologii, dyplomowany specjalista z zakresu medycyny estetycznej, wizażystka, kosmetolog i kierownik jednego z obiektów Sieci Hotelowych SPA Baltiqa Day Spa

Absolwentka kosmetologii Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży na wydziale nauk o zdrowiu. Certyfikowany Trener SPA.

Dzięki kilkuletniej pracy w trójmiejskich SPA oraz gabinetach kosmetologicznych, specjalizuje się w kosmetologii profesjonalnej oraz kosmetyce podstawowej. Bogate wykształcenie i kierunkowa wiedza są doskonałym oparciem w stosowanej obecnie praktyce.

Ponadto cały czas inwestuje w poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, uczestnicząc w wielu branżowych szkoleniach, sympozjach oraz kongresach. Dzięki temu jest specjalistką m.in. w zakresie profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało.

Odbyła szkolenia z mezoterapii igłowej, wypełniaczy HA, lipolizy, zabiegu BB glow, RF, technik hybrydowych, złuszczaniu kwasmi AHA, BHA. Uczestniczyła również w sympozjum kosmetycznym o nowych technikach łaczonych w złuszczaniu ablacyjnym TCA . Prywatnie jest osobą otwartą, komunikatywną i lubiącą aktywność fizyczną. Jej pasją jest wizaż i fotografia.